KONST / Litografier / Serigrafi 12432138
nr 1243 2138
Sune Fogde
(1928-2010), Sverige
Serigrafi, Sune Fogde. Signerad, daterad 1973, numrerad 25/75, bladets mått: 73x58 cm
Sune Fogde, svensk konstnär född 1928, död 2010.
Utrop:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:50:17